изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев

Рекламно-виробнича компанія "Епатаж Груп"

У Сферу діяльності компанії «Епатаж Груп» входитm: розміщення зовнішньої реклами на білбордах, сітілайтах, призматронах, реклама в метрополітені, виготовлення всіх видів рекламних конструкцій (лайтбокси, об'ємні букви, ковані вивіски, дзеркальні вивіски, банерні розтяжки, виготовлення стел, покажчики, таблички, акрілайти, дахові установки, вивіски з підсвічуванням і без, монтаж і ремонт вивісок), обклеювання автомобілів, широкоформатний друк банерів, виготовлення сувенірної продукції, реклама на радіо і ТБ, виготовлення наклейок, рекламні POS матеріали, ростові фігури, воблери, рубрикатори, куточок споживача, штендери, оформлення приміщень, вітрин, МАФів, фасадів, торгових точок, промостойки, виставкові стенди, вуличні флагштоки і це далеко не весь список продукції та послуг які надає наша компанія.

Зовнішня реклама в Украіні

Ринок зовнішньої реклами в Україні нестабільний, що обумовлено сезонними коливаннями попиту, залежністю від внутрішньої економіки і політичних процесів в країні. У такій ситуації на ринку реклами залишаються лише найбільш професійні і стратегічно сильні компанії.Незважаючи на те, що компанія "Епатаж Груп" відносно молода і існує з 2008 року, їй вдалося подолати кризу і не тільки непотерянной свої позиції, але і зайняти нові.

У жовтні 2012 року на базі компанії розпочала роботу поліграфія широкоформатного друку. За кілька років ми подвоїли проізводстенние потужності і тепер можемо надавати нашим клієнтам доступні послуги звиготовлення всіх видів друкованої продукції для зовнішньої реклами: банери, самоклеючі плівки, будівельні сітки, полотна і ін. З 2016 року ми розширили своє виробництво, запустивши обладнання з лазерного різання й гравірування, що дало нам можливість виготовляти оригінальну сувенірну продукцію з дерева, фанери, акрилу.

Якість послуг, що надаються і швидкі терміни виконання роблять нових замовників нашими постійними клієнтами. Вибирайте і Ви ріст і розвиток Вашого бізнесу - і компанія "Епатаж Груп" допоможе Вам у цьому!

Компанія "Єпатаж Груп"

Показати повністю...