изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Ціни на виготовлення зовнішньої реклами

etiqueta-precioНаші ціни на виготовлення зовнішньої реклами нижче середньої ринкової вартості. У цьому Ви можете переконатися самі, зв'язавшись із нашими консультантами для складання кошторису робіт або послуг.

Ми виготовляємо усі типи зовнішніх рекламних конструкцій із зовнішнім і внутрішнім підсвічуванням. При прорахунку вартості будь-укої вивіски враховується ряд чинників, серед який спочатку виділяємо функціональне призначення конструкціі, набір матеріалів для виробництва, тип підсвічування і принципи кріплення до основи. Кожен прорахунок робиться індивідуально виходячи із вимог клієнта.

Ціни на → вивіски

Ціни на широкоформатний друк прораховуються за квадратурою необхідного виробу. Додатково враховується вартість післядрукарської обробки: підкоміри, зварювання частин, люверси, кишені, ламінація, порізка прямолінійна і криволінійна. Із докладним прайсом Ви можете ознайомитися за посиланням:

Ціни на → широкоформатний друк

Для оформлення торгівельний і виставкових залів під час проведення різних заходів використовуються інформаційні та рекламні мобільні стенди. Відмінною особливістю мобільних стендів від зовнішніх рекламних конструкцій є легка металева опора, що не предуспотрена для совпротівленія факторів зовнішнього середовища.

Ціни на → мобільні стенди

Крім зовнішніх рекламних конструкцій ми надаємо послуги по рекламному брендування особистого і громадського транспорту самоліпною плівкою із повнокольоровим зображенням.

Ціни на → оклеювання автомобіля плівкою

Ми друкуємо плакати мінімального формату А5 на папері City. Детально про форматах і наших цінах дивіться за посиланням.

Ціни на → друк плакатів

Окрім виготовлення і розміщення зовнішньої реклами ми надаємо великий комплекс дизайнерських послуг. Детальну інформацію дивіться за гіперпосиланням.

Ціни на → розробку дизайну зовнішньої реклами

Також ми пропонуємо повний комплекс послуг по розробці, розвитку та супроводу сайту за розумними цінами. Перейдіть за посиланням, щоб переконатися у цьому.

Ціни на → розробку сайтів