изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус

Реклама нерухомості м.Києва

Реклама нерухомості м.Києва

У зв’язку з розширенням ринку нерухомості міста Києва стрімко підвищується попит на зовнішню рекламу.

Завдяки розміщенню реклами на щитах досягаються рекордні рівні продажів, саме тому між реалізаторами новобудов ведеться боротьба за кращі місця. Оскільки всі гроші інфвесторов вкладаються непосредсвенно в троітельная житлових і офісних приміщень, виділити навіть мінімальний бюджет на рекламу для збільшення продажів дуже складно.

Запрошуємо великих забудовників столиці провести масштабну рекламну кампанію на білбордах в 2015 році за бартерною системі. Надаємо можливість вибору періоду та кількості конструкцій для подачі реклами. Відбір місць відбувається з 20-ого числа кожного місяця.

Перший етап у проведенні рекламної кампанії – підписання довгострокових договору, який передбачає взаємовигідний обмін сторін: реклама на білбордах на певний період – житлова / нежитлова нерухомість.

Кількість рекламних конструкцій на місяць

Період подання реклами** Вартість оренди 1 констукції, грн

40

4-5 місяців 3400

60

2-3 місяців  3200

100

1-2 місяців 3000
     

  * Ціни вказані з податками, у вартість не входить друк постерів.

** Період залежить від вартості об’єкта нерухомості, що надається на умовах бартеру.