Реклама нерухомості м.Києва
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Реклама нерухомості м.Києва

Реклама нерухомості м.Києва

У зв’язку з розширенням ринку нерухомості міста Києва стрімко підвищується попит на зовнішню рекламу.

Завдяки розміщенню реклами на щитах досягаються рекордні рівні продажів, саме тому між реалізаторами новобудов ведеться боротьба за кращі місця. Оскільки всі гроші інфвесторов вкладаються непосредсвенно в троітельная житлових і офісних приміщень, виділити навіть мінімальний бюджет на рекламу для збільшення продажів дуже складно.

Запрошуємо великих забудовників столиці провести масштабну рекламну кампанію на білбордах в 2015 році за бартерною системі. Надаємо можливість вибору періоду та кількості конструкцій для подачі реклами. Відбір місць відбувається з 20-ого числа кожного місяця.

Перший етап у проведенні рекламної кампанії – підписання довгострокових договору, який передбачає взаємовигідний обмін сторін: реклама на білбордах на певний період – житлова / нежитлова нерухомість.

Кількість рекламних конструкцій на місяць

Період подання реклами** Вартість оренди 1 констукції, грн

40

4-5 місяців 3400

60

2-3 місяців  3200

100

1-2 місяців 3000
     

  * Ціни вказані з податками, у вартість не входить друк постерів.

** Період залежить від вартості об’єкта нерухомості, що надається на умовах бартеру.