Виїзд майстра на заміри вітрин
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Виїзд майстра на заміри вітрин

 

Замір вітрини – найважливіша частина роботи по оформленню. Адже при нанесенні плівки навіть міліметри відіграють роль. Для того, щоб розробити комплексне оформлення вітрин або фасаду, оцінити обсяг і всі нюанси роботи для виготовлення конструкції, нам необхідно знати в точності всі параметри площі під рекламу: висоту, ширину,  особливості поверхні для накочення плівки або установки рекламних конструкцій.

Пропонуємо послугу виїзду нашого майстра для заміру Ваших торгових вітрин або фасаду під рекламу, а також консультацію по конструкції. Для того, щоб замовити виїзд, заповніть форму нижче, наш менеджер зв’яжеться з Вами для уточнення деталей.

Зв’яжіться з нами і до вас приїде досвідчений майстер, що зробить всі необхідні заміри і надасть консультацію по вашій конструкції.

УВАГА!

Заповнивши цю форму, Ви отримуєте БЕЗКОШТОВНИЙ

виїзд нашого майстра на замір!

 

[Form id=”36″] cccccc4-min

Наші роботи по оформленню вітрин плівкою