изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус

Замовлення адресної програми

Зовнішня реклама – це цілий комплекс об’єктів, які відрізняються розмірами, розташуванням, оснащенням, конструкцією та іншими параметрами, розташовані на вулицях міст і уздовж автомагістралей. Даний вид реклами є одним із найбільш дієвих поряд з інтернетом і телебаченням, що щорічно підтверджується моніторинговими агентствами усього світу. Соціальні дослідження показують – зовнішня реклама впливає на широкі маси потенційних споживачів товарів і послуг.

Ми працюємо з усіма типами зовнішніх рекламних конструкцій і пропонуємо величезний вибір носіїв на всіх трасах і містах України.

Для того, щоб безкоштовно отримати перелік рекламних площин за адресами, що Вас цікавлять із фото та картами розташування (адресну програму), заповніть форму нижче. Наш менеджер відправить підбір рекламних конструкцій із зайнятістю і цінами протягом 30 хвилин.

Замовити адресну програму
*
*
*
*