изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус

Замовити вивіску

Як замовити вивіску? Ви можете безкоштовно замовити у нас прорахунок рекламної вивіски будь-якого розміру і конфігурації, а також вартість монтажних робіт. Вартість виготовлення вивіски розраховується індивідуально і залежить від розміру, типу конструкції і тих матеріалів, які будуть застосовуватися в її виробництві.

Для цього заповніть, будь ласка, цю форму зворотного зв’язку. Протягом години Ви отримаєте детальний прорахунок за вартістю виготовлення і при необхідності монтажу бажаної рекламної конструкції.

Після узгодження кошторису наш технічний фахівець виїжджає на об’єкт для проведення точних вимірів і розрахунку складності монтажних робіт.

Замовити прорахунок вивіски
*
*
*
*
*
*
*
prorachunok cinu na vivisku

 

image(1)