изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус

Вакуумне формування пластику

Виробництво продукції із матеріалу, що піддається дії температури  способом вакуумного формування або низького тиску повітря називається вакуумним формуванням або ж технологією гарячого вакуумного формування. Цей нескладний спосіб формування приводить у захват, коли ти бачиш як із аркуша плаского пластику виходить красивий виріб, наділений витонченими вигинами і неймовірними формами. Розділимо процес виробництва виробу за допомогою методу вакуумного формування на три етапи.

Процес виготовлення починається із матриці, за допомогою якої буде виконуватися процес вакуумного формування пластика. Матрицю виготовляють за допомогою фрезерування з таких матеріалів як, смола, дюралюміній, склопластик, МДФ.

Після цього виконують саме формування виробу. У спеціальній камері, яка формує макет, розігрівається пластик, після чого він стає м’яким. Потім цей пластик розміщують на матрицю і виконують відкачування кисню із ємностей між площиною розм’якшеного пластику і матрицею. Наприкінці усього процесу відтиск, який отримали, обрізають і шліфують для надання виробу кінцевого вигляду, згідно макету.

Але не варто забувати, що якість вироблених конструкцій залежить від виробника устаткування для формування, стійкості матеріалів, і звичайно ж від професійного рівня фахівців, адже ця робота у деякій мірі творча і завжди неповторна. Ці фактори прямо впливають на якість остаточної продукції.

 За допомогою вакуумного формування пластику можна виготовляти різні POS-матеріали, комбіновані дисплеї, вітрини, муляжі, різні об’ємні конструкції, полиці і стільниці.

Ми виконуємо будь-які вироби шляхом вакуумного формування для зовнішньої та внутрішньої реклами.

 

[ct-accordion-menu menu="sidebar-menu" skin=ribbon]