изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус

Виготовлення сувенірів

Успіх будь-якої справи залежить від іміджу. У будь-якої компанії є власний фірмовий логотип. Фірмові гуртки, ручки і блокноти говорять відвідувачеві або партнеру про серйозність всього підприємства.

Також замовивши виготовлення сувенірів Ви зможете здивувати Вашого бізнес-партнера або коханої людини унікальним виробом. Технології, які ми застосовуємо для виробництва сувенірів, дозволяють виконувати практично будь-яку обробку матеріалу, наносити написи, логотипи і зображення за допомогою гравіювання.

Ми спеціалізуємося на двох видах сувенірної продукції:

сувеніри з акрилу;

сувеніри з фанери.

Також цих матеріалів крім корпоративних сувенірів і подарунків ми також виготовляємо цікаві предмети інтер’єру для дому, офісу, торгових приміщень, які приведуть у захват будь-якого.

Наша компанія виготовить сувеніри по Вашому ескізу або наші менеджери у співпраці з дизайнерами запропонують вам свою допомогу у виборі оригінального подарунка.