изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
Пн -Пт:900-1800 | г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | company-epatage@ukr.net | epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, биллборды, ситилайты, троллы, стеллы, штендеры, оформление торговых и выставочных помещений, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы.
наружная реклама Киев


Виготовлення сувенірів

Ми виконуємо замовлення на виготовлення сувенірної та подарункової продукції і надаємо нашим клієнтам якісну продукцію, створену за допомогою передових технологій.

Замовивши виготовлення сувенірів Ви зможете здивувати вашого бізнес партнера або коханої людини, унікальним виробом. Технології які ми застосовуємо для виробництва сувенірів дозволяють виконувати практично будь-яку обробку матеріалу, наносити написи, логотипи і зображення за допомогою гравіювання.
Індивідуальний підхід наших фахівців до кожного клієнта, допомога в технічних питаннях при виборі і розробці вироби, будь-які обсяги виробництва від унікальних одиничних екземплярів, до дрібносерійного виробництва.

Наша компанія виготовить сувеніри по вашому ескізу або наші менеджери у співпраці з дизайнерами запропонують вам свою допомогу у виборі оригінального подарунка.