Виготовлення сувенірів
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Виготовлення сувенірів

Успіх будь-якої справи залежить від іміджу. У будь-якої компанії є власний фірмовий логотип. Фірмові гуртки, ручки і блокноти говорять відвідувачеві або партнеру про серйозність всього підприємства.

Також замовивши виготовлення сувенірів Ви зможете здивувати Вашого бізнес-партнера або коханої людини унікальним виробом. Технології, які ми застосовуємо для виробництва сувенірів, дозволяють виконувати практично будь-яку обробку матеріалу, наносити написи, логотипи і зображення за допомогою гравіювання.

 

Ми спеціалізуємося виготовленні двох видів сувенірної продукції:

  •  
  • сувеніри з акрилу;
  •  
  • сувеніри з фанери;

 

Також цих матеріалів крім корпоративних сувенірів і подарунків ми також виготовляємо цікаві предмети інтер’єру для дому, офісу, торгових приміщень, які приведуть у захват будь-якого.

Наша компанія виготовить сувеніри по Вашому ескізу або наші менеджери у співпраці з дизайнерами запропонують вам свою допомогу у виборі оригінального подарунка.