Акрилові підставки
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Акрилові підставки і номерки

На сьогоднішній день підставки набули широкого поширення в самих різних сферах торгівлі. Вони дозволяють виділити товар, розмістити на вітрині з більш привабливого ракурсу.

Існують універсальні підставки під товари для розміщення як по одній позиції, так і групою. А так же спеціалізовані підставки під мобільні телефони, біжутерію, парфумерію, взуття, окуляри, канцелярське приладдя та інші.

Так само у нас можна виготовити будь-яку унікальну підставку не тільки для певної групи товарів, але і для конкретної моделі.

Найпоширеніший замовлення на вироби з акріла– це підставки для POS- матеріалів. Варіанти таких підставок обмежуються тільки широтою Вашої фантазії.

На сучасному обладнанні є можливість створити підставки практично будь-якого дизайну. Адже можна виготовити таку конструкцію, яка буде не просто виконувати функцію підставки, але і бути продовженням Вашої концепції.

  • візітниці
  • коробочки
  • гардеробні номерки

Приймаємо замовлення на тиражне виробництво, мінімальне замовлення – 20 шт.