изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Меню


Акрилові підставки і номерки

На сьогоднішній день підставки набули широкого поширення в самих різних сферах торгівлі. Вони дозволяють виділити товар, розмістити на вітрині з більш привабливого ракурсу.

Існують універсальні підставки під товари для розміщення як по одній позиції, так і групою. А так же спеціалізовані підставки під мобільні телефони, біжутерію, парфумерію, взуття, окуляри, канцелярське приладдя та інші.

Так само у нас можна виготовити будь-яку унікальну підставку не тільки для певної групи товарів, але і для конкретної моделі.

Найпоширеніший замовлення на вироби з акріла– це підставки для POS- матеріалів. Варіанти таких підставок обмежуються тільки широтою Вашої фантазії.

На сучасному обладнанні є можливість створити підставки практично будь-якого дизайну. Адже можна виготовити таку конструкцію, яка буде не просто виконувати функцію підставки, але і бути продовженням Вашої концепції.

  • візітниці
  • коробочки
  • гардеробні номерки

Приймаємо замовлення на тиражне виробництво, мінімальне замовлення – 20 шт.