Дерев’яні коробки для пляшок
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Дерев'яні коробки для пляшок

 

коробка для бутылкиДерев’яні подарункові коробки під пляшки вина, шампанського і коньяку (модельна фанера).

Коробки робимо під індивідуальне замовлення за розміром замовника, під будь-яку пляшку. Прикрасити коробку можна по-різному: зробити гравірування, прикріпити подарункову бирку. Крім того, можна персоналізувати саму пляшку: на пляшці з коньякоміменна етикетка; дизайн етикетки і виготовлення можна замовити у нас же. Стінки можуть бути суцільними, без такої ажурної різки (короб з цільними стінками дешевше).

Також виготовляємо весільні дерев’яні коробки з ложементом для шампанського і келихів. Чи можемо нанести гравіювання з датою весілля і обручками або з випалювання ініціалів імен молодят, гравірування можлива з кольором.

Наносимо на дерев’яні упаковки: логотип, товарні знаки, малюнки, фотографії, колажі, рекламний текст методом лазерного гравірування і різання. Коробки, ящики, пенали, футляри, шкатулки з дерева робимо під замовлення необхідного розміру і конструкції на власному виробництві в Києві.
Робимо фігурне різання логотипів.

Ціни на Короб для бутилок 87х87х340

Кількість (шт)
Ціна (грн)
1 250
5 950
10 1800
20 3700
50 9000
100 17000
500 90 000
1000 130 000