изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Виготовлення елементів декору з фанери методом лазерного різання і гравіювання

Хочете створити унікальний інтер’єр за допомогою елементів декору для прикраси?

декор из фанерыПропонуємо виготовити унікальний декор для цієї мети. Це різноманітні різьблені декоративні елементи з яких Ви можете урізноманітнити стиль будинку, квартири або офісу. Вироби виконані з екологічно чистих і безпечних матеріалів.

Розкіш в вашому інтер’єрі

Елементи з дерева здавна використовувалися для перетворення житлового простору. Не втрачають вони своєї актуальності і сьогодні і набувають все більшої популярності.

Різьблені елементи декору з дерева гармонійно вписуються в будь-який інтер’єр, надаючи йому розкоші і елегантність. Прикраси вносять в приміщення дещицю затишку, створюючи атмосферу домашнього комфорту і тепла.

Декоративні елементи з фанери в нашому каталозі можуть здатися нудними і непоказними. Насправді ж вони відкривають безмежний простір для фантазії. Використовуючи заготовки для декоративних елементів, можна втілити в життя будь-які творчі задуми і створити унікальні вироби.

Якщо вам знайоме такий напрямок, як хенд-мейд, то ви точно знаєте, наскільки ефектно виглядають такі малопривабливі деталі після копіткої творчої роботи.

Зробити різьблені декоративні елементи – відмінне рішення для створення святкової атмосфери під час підготовки до урочистого заходу. Наприклад, для прикраси інтер’єру кухні та інших приміщень до дня народження або Дня всіх Закоханих.

Пропонуємо використовувати фігурки для декупажу – популярної hand made техніки. Ознайомившись з її особливостями, вам неодмінно захочеться самостійно виконати виріб в такому стилі.

Елементи декору з фанери представлені в нашому асортименті в самих різних варіантах.

Пропонуємо вибрати:

  • букви і написи;
  • різноманітні плоскі фігурки;
  • об’ємні елементи;
  • різьблені елементи