изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Сувеніри з дерева і фанери

сувениры из дереваНабори для творчості з фанери – дуже корисний і оригінальний подарунок для будь-якої дитини, адже це не тільки спосіб зацікавити його, але і внесок у розвиток його розумових і творчих здібностей.

Саме за допомогою творчості діти вчаться краще розуміти навколишній світ, формується їх естетичний смак, розвивається уява, допитливість.
Набори для творчості – значний комплекс розвиваючих матеріалів і найважливіших супутніх дитячих аксесуарів.

Рукотворні творчі набори здатні проявити у дитини зачаття працьовитості і допитливість на відміну від готових іграшок, які не вимагають активної розумової діяльності.

Компанія “Епатаж Груп” пропонує величезну кількість наборів для творчості на різну тематику: мультфільми, казки, природа, сучасна техніка та інше.
У наших наборах Ваша дитина знайде: тематичні фігурки для розфарбовування, схема розмальовки та зручна еко-коробка для зберігання. Всі виготовлено з екологічно чистої фанери, безпечно для здоров’я дитини. А головне, маленький власник такого набору може сам на свій смак і фантазію розфарбувати елементи з фанери і скласти з в красиву декоративну композицію, якій надалі прикрасить свою кімнату.