изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Об'ємні фігури з фанери

IMG_1304Фігурки з фанери дуже популярні як дизайн-елемент для оформлення весільних заходів, інтер’єрів квартир і будинків, кафе, барів, ресторанів, офісів. Це можуть бути фігурки тварин, стилізовані дерева, статуетки, орнаментальні елементи і патерни і багато іншого. Вони можуть підвішуватися до стелі, кріпитися до стін або ставитися на підлогу.

В сучасних урбанізованих інтер’єрах багато синтетики і занадто мало натуральних матеріалів. Тому будь-які вставки з дерева або фанери незмінно привертають до себе велику увагу. Якщо необхідно, фігурки з фанери можна фарбувати в найширшу гаму кольорів.


Букви зі спеціальних вологостійких марок фанери можуть використовуватися на вулиці – у вхідній групі або фасаді.

Ми пропонуємо Вам виготовлення об’ємних фігур які вже є в нашому каталозі або розробку нових виробів за Вашими ескізами.