изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Таблички з акрилу і фанери

Виготовляємо таблички з акрилу і фанери будь-яких розмірів для внутрішнього і зовнішнього застосування. Таблички з акрилу виглядають дуже стильно і служать не один рік. Ними можна прикрасити інтер’єр будь-якого офісу компанії, дуже представницький виглядають акрилові підставки на стіл з ім’ям співробітника. Прекрасний варіант оформлення стін приміщення – різьблені літери з акрилу або фанери.

Таблички з фанери застосовуються виключно в інтер’єрі, проте вони підходять не під кожен стиль. Інша справа акрил – він абсолютно універсальний і, як і скло, може застосовуватися в будь-якої дизайнерської інтерпретації.

Як на акрил, так і на фанеру можна нанести гравіювання з назвою і логотипом компанії, також можна заповнити гравіювання кольором.

У виробництві табличок найчастіше використовується акрил товщиною 3-6 мм, варіанти використання фанери різноманітніші. Її перевага над акрилом – низька ціна, в той час як варіантів комбінації різний видів акрилу з плівками і гравіюванням куди більше, ніж це можливо з фанерою.

Таблички можуть бути виготовлені повністю з оргскла або фанери або в комбінації з іншими матеріалами – окантовані в металевий профіль, з підставою з композиту, і іншими способами.

  • таблички
  • вивіски
  • дверні таблички
  • на ручки дверей