изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, биллборды, ситилайты, троллы, стеллы, штендеры, оформление торговых и выставочных помещений, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы.
наружная реклама Киев


Виготовлення виставкових стендів

Обличчям фірми на будь-яких виставках є виставкові стенди. Завдяки дизайну стенда можна залучити безліч відвідувачів, або потенційних партнерів будь-то B2C або B2B захід. Виставковий стенд буде виглядати красиво і правильно, якщо він оформлений професіоналами. Виготовлення стендів це багаторівневий процес, що складається з переліку робіт по проектуванню, монтажу та оформленні.

Виготовлення виставкових стендів може обмежиться оформленням виставкового обладнання самоліпною плівкою, а може стати технічно складним креативним процесом створення унікального майданчика, що представляє послуги або товари компанії.

Виставкові стенди можуть виконувати не тільки функцію презентації послуг або товарів на виставці. Вони встановлюються під час передвиборчої кампанії для агітації за кандидатів, на різних заходах, щоб донести людям певну інформацію.

Крім того стенд може стати повноцінним торговим місцем на відкритому просторі чи у приміщенні. Такі стенди легкі в експлуатації, мобільні і практичні. Їх можна легко як скласти в потрібному місці, так і зібрати у сумку для транспортування. Вони не вимагають особливого складного монтажу із задіянням інструментів.

Виставкові стенди можуть бути з банерної тканини або із пластику, перші більш легкі і займають зовсім мало місця.

Із банерної тканини ми виготовляємо повноцінні брендовані намети, які можна легко монтувати і демонтувати у потрібному місці. Наш виробничий відділ знаходиться у Києві, для прорахунку вартості виготовлення або для замовлення послуги зв'яжіться з нами.

Виробництво виставкових стендів для компанії ‘Volter’

Виробництво виставкових стендів для компанії ‘Volter’

Виробництво виставкових стендів для компанії "Вольтер" відбувалось у кілька етапів. Всього було виготовлено вісім однакових стендів. Кожен стенд - це об'ємна ... Читати далі →

Виставковий стенд для компанії ‘FireStone’

Виставковий стенд для компанії ‘FireStone’

Виставковий стенд компанії 'FireStone' був зроблений для виставки "Акватерм", яка пройшла у травні 2012 року в Києві. Це банерний намет на нікелі-хромовому каркасі. Верх і ... Читати далі →