L-баннер | Купить L-баннер в Киеве | РПК Epatage Group
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы
RUS


L-банер

l-bannerМобільні стенди L-банер (також відомі як “парус”) – легкі, прості у використанні і стійкі контсрукції. Вони схожі на павуки, але зображення на них розташоване під прямим кутом.

Своє застосування L- банер знаходять на виставках, конференціях, семінарах та інших громадських заходах.

Стенд, якщо брати до уваги його компактність, не займає багато місця і легкий у транспортуванні. Його габарити підвищують його мобільність і не обмежують Ваше пересування.

Полотно з інформацією притискається до алюмінієвої конструкції за допомогою спеціальних затискачів і встановлюється на поверхню за допомогою L-подібної стійки. Мобільна рекламна конструкція L-banner знайде собі застосування на конференції, виставці, різних рекламних акціях і мітингах.

У наявності є невеликі бюджетні L-banner Standart і великі, презентабельні алюмінієві L-banner PremiumL-banner типу Standart є простою і легкою конструкцією. По конструктиву це металевий профіль на який кріпиться банер з інформацією.

Натяжку банера забезпечує вуглепластиковий стрижень. У комплектацію стенду входить чохол, в який можна компактно скласти всі складові L-banner’у.

Банер типу Premium – це надміцна представницька рекламна конструкція, виготовлена з алюмінію високої якості. Зміна банера відбувається всього за пару хвилин. Це досягається за рахунок клік-профілю. Також до Premium L-banner’у додається комплект із сумки для самого профілю і картонного тубуса для банера.

Тип  Розмір, м  Ціна без банеру
Ціна з банером***  Требування до макету
Standart 1х0,6 450 570 Скачати
Premium 2х1 1400 1650 Скачати

 

 

 

 

*Ціни вказано у гривнях без врахування ПДВ.
** Вартість вказана за конструкцію без вартості банера, вартість банера прораховується індивідуально в залежності від необхідного розміру.

*** Ціни вказані на ламінований банер. Ви можете замовити як литий банер, так і банер блокаут, ціну уточнюйте у менеджерів.


Изготовление и монтаж вывесок – г. Киев
MegaDoski
Work.ua
— самий кльовий наш партнер
Изготовление и монтаж вывесок – г.Киев
@freeboard.com.ua
Рекламный Украинский портал. Тендери на рекламну продукцію