Промо-столы и Промо-стойки| Изготовление промо-столов и промостоек
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы
RUS


Виготовлення промо-столів і промостойок

*Все цены указаны в гривнах с НДС.

Промостоли – один з видів виставкових стендів. Вони широко використовуються для презентаційних заходів типу промоакцій, виставок, ярмарків, конференцій, семінарів тощо.

Промостіл являє собою легку мобільну конструкція, яка складається з: каркаса, на який кріпиться конструкція і стільниця, яка служить презентаційної платформою для промоутера.

Промостоли так само мають додатковими внутрішніми полицями для зручності зберігання рекламованої продукції, або рекламних елементів, які лунають промоутерами.

І так як це місця громадського скупчення, Промостіл повинен бути мобільним, легким, за своїм змістом лаконічним і займати малу частку простору, але при цьому мати достатньо місця для викладки продукції.

Наша компанія пропонує виготовлення під індивідуальний заказ всі види Промостолів.

Промостійка-це один з видів мобільних стендів, який слугую презентаційною платформою для промоутера або іншого представника компанії. Ця рекламна конструкція відрізняється легкістю і практичність у використанні.

Залежно від конфігурації промостойки діляться на такі групи:

1. Прямокутні – мають прямокутну презентаційну платформу;

2. Напівкруглі – мають напівкруглу презентаційну платформу;

3. Ексклюзивні – зроблені під замовлення, мають оригінальний, часто складний дизайн з фігурними елементами конструкції.

Нестандартні стійки дозволяють значно збільшити ефективність презентації. Однак, стандартні більш універсальні і підходять для класичних промо-акцій. Ми виготовляємо промостойки будь-яких розмірів і конфігурацій. Наш дизайнер розробить для Вас зображення і візуалізацію. Для прорахунку вартості зв’яжіться з нашими фахівцями.

Ціни на виготовлення промостолів

 

Модель (MST-11)

невеликий простий Промостіл, з верхнім банером і великою площею зображення на фронтальній частині Промостолу. Легкий в експлуатації і збірці.

Ціни*
Без друку З друком і ламінацією
2698 3498

 

Модель Round

Промостіл з напівкруглою фронтальною частиною і стільницею з верхнім банером. Він вигідно виділяється в порівнянні з простими прямокутними столами.

Ціни*
Без друку З друком і ламінацією
2800 3600

 

Модель Soft Plus

Промостіл складається зі сталевого каркаса, ДСП стільниці і тканинної фотопанелі. Зручність його полягає у змінному фотопанелей і стійкою конструкції столу за рахунок металевого каркаса. Доукомплектований верхнім банером.

Ціни*
Без друку З друком і ламінацією
3275 4075

 

Модель Lite

економічний Промостіл з верхнім банером. конструкція столу складається з алюмінієвих рам, з пінокартону вставками для нанесення зображення, і ДСП стільниця. На металевих трубках закріплений верхній банер.

Ціни*
Без друку З друком і ламінацією
3275 4075

 

Модель Reception

Промостіл на основі системи «POP-UP» з алюмінієвим каркасом, внутрішніми поличками з композиту і стільницею з МДФ. Промостіл даної конструкції може добре використовуватися для мобільних торгово-сервісних точок, як стійка-ресепшн, або ж елементом виставкової експозиції. Є більш міцним і витримує великі навантаження. Графічна панель виготовлена з гнучкого пластику і кріпиться до каркаса магнітами.

Ціни*
Без друку З друком і ламінацією
4634 5434

рецепция заказать рецепшинрецепшин

 

Модель Soft

Промостіл складається зі сталевого каркаса, ДСП стільниці і тканинної фотопанелі. Зручність його полягає у змінному фотопанелей і стійкою конструкції столу за рахунок металевого каркаса.

Ціни*
Без друку З друком і ламінацією
4900 По запросу

 

 

 Модель Flex

Промостіл еліпсоподібний зі стільницею і основой з ДСП товщиною в 16 мм. Графічна панель складається із стільникового пластику і кріпиться до основи за допомогою стрічки-липучки.

Ціни*
Без друку З друком і ламінацією
2499 3299

 

Модель Flex Mini

Промостіл круглий зі стільницею і оосновой з ДСП товщиною в 16 мм. Графічна панель складається із стільникового пластику і кріпиться до основи.

Ціни*
Без друку З друком і ламінацією
По запросу По запросу

 


Изготовление и монтаж вывесок – г. Киев
MegaDoski
Work.ua
— самий кльовий наш партнер
Изготовление и монтаж вывесок – г.Киев
@freeboard.com.ua
Рекламный Украинский портал. Тендери на рекламну продукцію