изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус


Виставковий стенд для компанії "ULTRA"

588A1CC0-CD95-457B-8215-594A26DAC30C-minВиставковий стенд для компанії «ULTRA» представляє з себе велику ширму виготовлену з ПВХ, на яку накатана плівка оракал.
Така ширма дуже зручна і практична в використанні, оскільки секції можуть бути повернені під будь-яким кутом, і легко складаються для перевезення.
Вона може служити інформаційним або рекламним стендом. Також стенд-ширма дуже зручний для проведення різних виставок, презентацій, промо-акцій, дегустацій або конференцій.
Замовляйте стенди у нас, і наш персонал з радістю допоможе оформити ексклюзивний дизайн стенду з урахуванням ваших побажань. Ми зробимо все можливе, щоб ваш стенд був упізнаваним і незабутнім!