изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус

Виставковий стенд для ТМ «Piere Rene»

Для презентації компанії «Piere Rene» на щорічній виставці Інтер Шарм, присвяченій інсдустріі краси, яка проходила в Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті, був виготовлений яскравий виставковий стенд з такими габаритами: висота-2,6 м, а ширина – 4 м.

Складається стенд з каркаса на основі двосторонньої хромованою труби, поверх якої був закріплений банер з повнокольоровим друком. Банер не натягнутий на люверси, а огинає каркас, щоб створювати ефект стіни.

Також ми виконали декорування підстави під стендом плівкою, що самоклеїться. Виготовляємо всі види переносних рекламних конструкцій для виставок, різних громадських заходів і свят.

Кожен стенд унікальний, тому вартість розраховується індивідуально. Для прорахунку виготовлення і монтажу виставкового стенду або фотозоні звертайтеся до нас: