Виставковий стенд для ТМ «Piere Rene»
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Виставковий стенд для ТМ «Piere Rene»

Для презентації компанії «Piere Rene» на щорічній виставці Інтер Шарм, присвяченій інсдустріі краси, яка проходила в Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті, був виготовлений яскравий виставковий стенд з такими габаритами: висота-2,6 м, а ширина – 4 м.

Складається стенд з каркаса на основі двосторонньої хромованою труби, поверх якої був закріплений банер з повнокольоровим друком. Банер не натягнутий на люверси, а огинає каркас, щоб створювати ефект стіни.

Також ми виконали декорування підстави під стендом плівкою, що самоклеїться. Виготовляємо всі види переносних рекламних конструкцій для виставок, різних громадських заходів і свят.

Кожен стенд унікальний, тому вартість розраховується індивідуально. Для прорахунку виготовлення і монтажу виставкового стенду або фотозоні звертайтеся до нас: