Виготовлення вивісок
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Виготовлення вивісок

Виготовлення вивісок - це провідний напрям діяльності компанії «Епатаж Груп». У Ви можете замовити будь-який вид рекламних і іміджевих вивісок для зовнішнього і внутрішнього оформлення будівель і приміщень, від простих банерних розтяжок до складних дахових установок і стел.

Ми виготовляємо вивіски під ключ, починаючи з розробки дизайну, і закінчуючи виконанням монтажів будь-якої складності.

Працюємо виключно з якісними матеріалами для виготовлення реклами.

У виробництві світлодіодних вивісок використовуємо світлові елементи тільки від перевірених постачальників, тому наші вивіски служать довго. Крім того, ми надаємо гарантію на всі рекламні конструкції - 1 року, а також виконуємо гарантійне обслуговування і ремонт вивісок.

Спираючись на багаторічний досвід виготовлення вивісок ми готові запропонувати Вам оптимальне рішення для Вашої зовнішньої або інтер'єрної реклами.

 

Ціни на вивіски *

Тип Вивіски Ціна за 1 кв.м
Акриловий лайтбокс 2500
Композитний лайтбокс 4000
Вивіски без підсвітки 1900
Баннерні лайтбокси 1600
Текстильні лайтбокси 10000
  * Ціни вказані тільки за виготовлення вивісок без урахування розробки дизайну і монтажних робіт. ** Ціни в гривнях з ПДВ. *** Ціни вказані з позначкою "від", оскільки ціна може змінюватися в залежності від обраних клієнтом матеріалів.

Термін виготовлення вивісок становить від двох робочих днів з монтажем, все залежить від розміру і типу конструкції.

Вартість кожної вивіски прораховується індивідуально на підставі готового дизайн-макету. Якщо у Вас немає макета, пропонуємо послуги нашого професійного дизайнера. У вартість розробки макета будь вивіски входить графічний дизайн, візуалізація день / ніч, а також 3D модель конструкції.