Рекламная баннерная вывеска | Изготовление и печать Киев, Украина – РПК ЭПАТАЖ ГРУП
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы
RUS


Банерні лайтбокси

izgotovlenie-i-ustanovka-bannerov  Банерні розтяжки можуть бути представлені в якості вивісок, якщо саме банерне полотно натягнути на металевий каркас. Така вивіска обходиться набагато дешевше, ніж лайтбокс на металевому профілі.

У випадку із коробом на лицьову частину конструкції кріпиться акрил, кольоровий або оформлений плівкою. Якщо ж вивіска банерна, то лицьова частина представлена натяжкою вінілового полотна із зображенням. 

Прорахувати

Банерні розтяжки можуть бути у двох основних конфігураціях – із підсвічуванням і без. Причому підсвічування може бути як всередині – лампи або світлодіоди, так і зовні – прожектори. Переважно банерні вивіски оформляються прожекторним підсвічуванням. 

Світло незамінне, якщо конструкція вимагає огляду у вечірній час, якщо ж рекламований об’єкт працює тільки до певного часу, можна обійтися без освітлення.

Ми виготовляємо банерні вивіски “під ключ”: зварювання металокаркасу необхідного розміру, повнокольоровий друк на банерній тканині, монтаж конструкції, натягування банера. Існує кілька способів монтажу: на металевий каркас і безпосередньо на поверхню або стіну дюбелями. Ми надаємо послуги монтажу банера. Вартість дізнавайтеся у наших менеджерів.

Наші роботи:


Изготовление и монтаж вывесок – г. Киев
MegaDoski
Work.ua
— самий кльовий наш партнер
Изготовление и монтаж вывесок – г.Киев
@freeboard.com.ua
Рекламный Украинский портал. Тендери на рекламну продукцію