изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
Пн -Пт:900-1800 | г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | company-epatage@ukr.net | epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, биллборды, ситилайты, троллы, стеллы, штендеры, оформление торговых и выставочных помещений, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы.
наружная реклама Киев


Банер для заправки "OCTA"


Банер – дуже популярний вид широкоформатного друку і  універсальний матеріал для зовнішньої реклами. Технологія широкоформатного друку і постпечатной обробки дозволяє створювати рекламні полотна практично необмежених розмірів.
Ми виготовили банер для заправки «OСTA», який відразу кидається в очі завдяки своїм розмірам – 6х12 метрів. Банер був закріплений на попередньо встановлену конструкцію. Вона складається з  металокаркасу з труби товщиною 80х80 мм, а також поля, що викладене оцинкованими листами. Підстава конструкції – це бетонна подушка, крім того каркас вкопаний в землю на 80 см. Полотно складається з банерів, з’єднаних між собою шляхом гарячої спайки.

Для виготовлення банерів ми використовуємо якісні чорнило (Mimaki – Японія), які максимально стійкі до погодних умов. Ви можете замовити широкоформатний друк банерів прямо зараз – ми впораємося з будь-яким завданням і метою в найкоротші терміни.