изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, биллборды, ситилайты, троллы, стеллы, штендеры, оформление торговых и выставочных помещений, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы.
наружная реклама Киев


Банений друк для ресторану "Тіфліс"

Ресторан «Тіфліс» (м.Київ, провулок Індустріальний, 23) було оформлено вхідною групою у фірмовій стилі. Для додаткового оформлення будівлі, де він знаходиться, було зроблено баннерний друк на перфорованій плівці.

Параметри сітки – 240 грам на метр квадратний, розмір полотна 220х970см. Повнокольорове зображення нанесено на банерну сітку. За насиченістю кольорів сітка практично не поступається вінілу.

Банерна сітка – це чудовий практичний матеріал, адже неє можна завішувати вікна, будівлі, таким чином, прикрашаючи фасад. Із внутрішньої сторони приміщення відмінно проходить світло і видно все, що відбувається зовні.

Для відвідувачів ресторану це створює додатковий затишок, бо як вони можуть спостерігати за усім, щоб відбувається на вулиці, залишаючись непоміченими для людей, що проходять повз.

Банер було монтовано на фасад будівлі ресторану. Кріплення здійснювалося на дюбеля із шайбами.

Хочете замовити банер?

Вам до нас!

zakazat proschet vivesky