изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Банерна конструкція «Алюміл»

Банерна конструкція «Алюмил» закріплена на фасаді будівлі по вул. Богатирська, де знаходиться представництво компанії.

Це велика натяжка баннерного полотна з повнокольоровим друком, її параметри 6х1,2 метра. Після того, як ми затвердили з клієнтом дизайн і розміри майбутньої вивіски, був зварений металлокаркас з виносом 70 см.расчитать2-min

Полотно закріплене хомутами на металокаркасних конструкцію – такий спосіб кріплення забезпечує банеру рівномірну натяжку по периметру і відсутність складок. Завдяки тому, що банер натягнути дуже акуратно , нам ньому відсутні складки і загини, візуально він виглядає, як цільна пластикова панель.

Зверху над каркасом встановлено три прожектора. Цієї кількості освітлювальних елементів достатньо для освіження полотна такого розміру.

Наші контакти:

zakazat proschet vivesky