изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Банерна сітка для фасаду ресторану

Окрім світлових конструкцій ресторани дуже часто оформляють банерними натяжками. Це дозволяє проінформувати людей про новини ресторану або спеціальні сезонні чи святкові пропозиції.

Банерна сітка для фасаду ресторану кавказької кухні «Тіфліс» була закріплена біля входу. До відкриття закладу ми виконали виконали оформлення вхідної групи і банерний друк. Спочатку на банері була інформація про відкриття ресторану, з часом ми замінили її на красиві макети із зображенням страв, пропонованих в «Тифлісі».расчитать2-min

Аналогічним чином оформляються фасади або вікна будівлі. Сітка практична у застосуванні, так як пропускає світло до приміщення і легко замінюється на нову. Сітка легше вінілу і дає менший натяг на кріплення, через це саме її використовують, якщо необхідно виготовити полотно загальною площею більше 30 кв. метрів.

Наші  контакти:zakazat proschet vivesky