изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Банерні конструкції, натяжки з баннерного полотна

Ми друкуємо зображення цифрового якості на баннерном полотні й сітці. Банер дуже універсальний матеріал для зовнішнього застосування, який може кріпитися як на саморезних не посередньо до поверхні, так і на металеві рами з профілю, створюючи окремо стоять рекламні конструкції.

Крім поліграфічних послуг ми виконуємо наступні роботи: зварювання металевого каркаса, натяжка банерів на хомути і саморізи, монтаж каркасних рам на фасад, установка на опору.расчитать2-min

Серед наших клієнтів по друку на баннерном полотні безліч великих українських і міжнародних брендів, розважальні заклади, ресторани, кінотеатри, кілька торгових центрів, ряд бутиків, магазинів, торгових точок з продажу самих різних товарів, організатори різних заходів і громадські організації.

Якщо клієнтові потрібно банер розміру, що перевищує ширину друкованого плоттера, виконується проварка частин. Таким чином виходить незбиране велике полотно. Якщо квадратура полотна більше ніж 50 метрів, зображення друкується на сітці, за рахунок невеликої ваги вона відмінно розтягується і не деформує каркас.

Дзвоніть або пишіть нам!

zakazat proschet vivesky