изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, биллборды, ситилайты, троллы, стеллы, штендеры, оформление торговых и выставочных помещений, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы.
наружная реклама Киев


Виготовлення баннерів для салону краси «Мар'яж»

Виготовлення банерів для салону краси «Мар’яж»: ми надрукували два банери і закріпили їх на металеві рами. Так як будівля будувалась повністю під салон, не треба було отримувати спеціальні дозвільні документів для здійснення монтажу.

Салон краси розташований у Києві на вул.Закревского 15. На бічній стороні біля головного входу був монтований банер більшого розміру 3,1х3,1м. Він натягнутий на попередньо підготовлений під розмір полотна металокаркас із порошковим фарбуванням. Закріплений банер за допомогою шнурівки, протягнутої у люверси.расчитать2-min

Другий банер становить окрему конструкцію із боку бічного входу у будівлю. Він закріплений таким же способом, як і настінний, але перебуває на розташованій окремо металевій рамі, розмір полотна 2,5х2м.

Банерні натяжки відрізняються практичністю, так як сам банер із зображенням можна поміняти, коли інформація на ньому застаріє, або з метою змінити зовнішній вигляд будівлі.

Салон знаходиться поблизу від дороги, тому банер, прикріплений на фасад, прекрасно видно із проїжджої частини і з головної вулиці.