изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Друк банерів для магазину "Baltecо"

Друк банерів для магазину “Baltecо“: розмір полотна – 6х2,2 метри, на банері з одного боку надруковано повнокольорове зображенням, кріплення – в банері зроблені кишені для металевих прутів.
Прути виконують функцію рами, вони протягнуті у вузькі кишені по краях, у чотирьох точках банера встановлено спеціальних куточки, які закріплено з прутами, на них конструкція прикручується до стіни.
Для проведення монтажних робіт була задіяна вишка.расчитать2-min
У доповненні банер було оснащено підсвічуванням – плафоном із люмінесцентних ламп.
Це банер доповнює основну рекламно-іміджеву конструкцію, що складається з об’ємних букв. Такий прийом у оформленні фасаду допомагає зробити рекламу гнучкою і мобільною. Власники магазину у будь-який час при необхідності можуть змінити банер з новою актуальною інформацією. У даному випадку магазин пропонує знижку 25 відсотків на ванни.
Наші контакти:
zakazat proschet vivesky