Вывески | Заказать изготовление и монтаж вывески в Киеве
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы
RUS


Дизайн вивіски

Дизайн вивіски – це досить трудомістка справа, так як вивіска має у результаті стати ефективним існтрумент продажів або навіть “обличчям” компанії.

Дизайн, мабуть,є основною складовою вдалою вивіски. Якими б якісними не були матеріали для виробництва, невдалий дизайн може в один рахунок зіпсувати усе виконання.

На сьогодні практично немає обмежень у розмірах конструкцій для вивісок, у підсвічування типах матеріалів, при правильному конструктивному вирішенні можливі найрізноманітніші варіанти. Тому дизайнери реклами також мають широкі можливості.

Ціни на дизайн вивісок*

Послуга

Ціна 

Дизайн лайтбокса

300

Дизайн літер

300

Дизайн світових панелей

(комбинация лайтбоксов и световых букв)

500

Дизайн вхідної групи (піддашок, фасад, вітрини)

800

Візуалізація вивісеи (день/ніч)

150

Візуалізація вхідної групи

300

Розробка логотипу (шрифтовий)

400
Розробка логотипу (графічний) 700
Розробка фірмового стилю 1500

*Ціни вказані в гривнях з урахуванням ПДВ. Ціни вказані з позначкою “від”, остаточна вартість розробки макета залежить від складності робіт і визначається дизайнером.

Дизайн вивіски залежить від напрямку бізнесу, на який вона  подальшому буде працювати. Дизайн вивіски для магазину, наприклад, повинен показувати групи товарів, які продаються у ньому. Найчастіше ми бачимо цю інформацію у вигляді «Продукти», «Магазин», «Пиво». Також для підвищення привабливості можна використовувати фото або зображення, які символізують компанію. Найпростіший приклад, вивіски для продуктових магазинів можуть містити зображення овочів, хліба, молока, вивіску для магазину квітів можна прикрасити відповідними зображення.

Найпопулярніші види вивісок – це світлові короби (лайтбокси) і об’ємні літери. На лайтбокси геометричних форм можна наносити різні зображення або робити їх цікавих форм. Літери часто комбінують із коробами у вигляді логотипів.

Наші спецаілісти не тільки розробляють дизайн вивісок, але і малюють візуалізацію майбутніх конструкцій. Це просто необхідно для того, щоб наші клієнти були впевнені в успіху майбутнього проекту.

Ось приклади візуалізацій наших робіт

 

 

 


Изготовление и монтаж вывесок – г. Киев
MegaDoski
Work.ua
— самий кльовий наш партнер
Изготовление и монтаж вывесок – г.Киев
@freeboard.com.ua
Рекламный Украинский портал. Тендери на рекламну продукцію