Інтер’єрні вивіски
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Інтер'єрні вивіски

item_interernie_viveski_img-min

 Інтер'єрні вивіски слугують відмінним доповненням до  дизайну будь-якого приміщення, як правило, вони використовуються в якості брендингу для офісів, представництв компаній.

Такі вивіски також є невід'ємним елементом рекламного оформлення різних приміщень. Використовують їх часто в торгових центрах, офісах, салонах краси, ресторанах, і вони несуть не тільки рекламну та іміджеву  функцію.

Вивіски, розташовані всередині будівель, не підвержені  ультрафіолетовим променям, різким перепадам температури і несприятливим погодним умовам, тому вони зберігають свій первісний вигляд набагато довше, ніж фасадні вивіски. До того ж для їх виготовлення можна використовувати дешевші матеріали, не розраховані на вплив вологи і коливання температур.

Інтер'єрна вивіска може бути як цілісною, так і виконаною з окремих елементів, наприклад об'ємні літери і логотип. Ми можемо виготовити як світлову так і несвітлову вивіску, в залежності від того, чи хочете ви яскравіше виділити назву.

Вишукана інтер'єрна вивіска неодмінно справить приємне враження на потенційного покупця, що вплине на рішення людини зробити покупку або скористатися послугами Вашої компанії. Ми виготовимо інтер'єрну вивіску для Вас, яка стане ефективним засобом реклами.

image(1)