изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус

Інтер'єрні вивіски

item_interernie_viveski_img-min

 Інтер'єрні вивіски слугують відмінним доповненням до  дизайну будь-якого приміщення, як правило, вони використовуються в якості брендингу для офісів, представництв компаній. Такі вивіски також є невід'ємним елементом рекламного оформлення різних приміщень. Використовують їх часто в торгових центрах, офісах, салонах краси, ресторанах, і вони несуть не тільки рекламну та іміджеву  функцію.ceni_ukr

Вивіски, розташовані всередині будівель, не підвержені  ультрафіолетовим променям, різким перепадам температури і несприятливим погодним умовам, тому вони зберігають свій первісний вигляд набагато довше, ніж фасадні вивіски. До того ж для їх виготовлення можна використовувати дешевші матеріали, не розраховані на вплив вологи і коливання температур.

 расчитать2-minІнтер'єрна вивіска може бути як цілісною, так і виконаною з окремих елементів, наприклад об'ємні літери і логотип. Ми можемо виготовити як світлову так і несвітлову вивіску, в залежності від того, чи хочете ви яскравіше виділити назву. Вишукана інтер'єрна вивіска неодмінно справить приємне враження на потенційного покупця, що вплине на рішення людини зробити покупку або скористатися послугами Вашої компанії. Ми виготовимо інтер'єрну вивіску для Вас, яка стане ефективним засобом реклами.

image(1)