изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Меню


Банер для ТРЦ Dream Town

Великі банери – це найпопулярніший вид рекламного поля в торгово-розважальних центрах: баннерну тканину можна зробити будь-якого розміру і прикріпити практично в будь-яке місце, а часом навіть закрити певну ділянку стіни або приховати ремонтні роботи.расчитать2-min

Наша компанія друкує банери на власним принтерах і виконує всі види післядрукової обробки. Остання наша робота – банер в ТРЦ «Dream Town» для компанії Sensoramalab – виробники очок віртуальної реальності.

Полотно спаяно з різних частин, його розмір становить 5150х6900 мм. Монтаж складний, оскільки виконувався на висоті 8 метрів з лісів. Закріплений банер на троси на вже готовому каркасі.

Звертайтеся до нас за телефоном або E-mail:

zakazat proschet vivesky