Банер для заправки OCTA
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Банер для заправки "OCTA"

Банер – дуже популярний вид широкоформатного друку і самий універсальний матеріал для зовнішньої реклами.

кнопа укрТехнологія широкоформатного друку і постпечатной обробки дозволяє створювати рекламні полотна практично необмежених розмірів.

Ми виготовили банер для заправки «OСTA», який відразу кидається в очі завдяки своїм розмірам – 6х12 метрів. Банер був закріплений на попередньо встановлену конструкцію. Вона являє собою металокаркас з труби товщиною 80х80 мм, а також поле, викладене оцинкованими листами. Підстава конструкції – це бетонна подушка, крім того каркас вкопаний в землю на 80 см. Полотно складається з банерів, з’єднаних між собою шляхом гарячої спайки.

Для виготовлення банерів ми використовуємо якісні чорнило (Mimaki – Японія), які максимально стійкі до погодних умов. Ви можете замовити широкоформатний друк банерів прямо зараз – ми впораємося з будь-яким завданням і метою в найкоротші терміни.