изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Меню


Банер для заправки "OCTA"

Банер – дуже популярний вид широкоформатного друку і самий універсальний матеріал для зовнішньої реклами.
Технологія широкоформатного друку і постпечатной обробки дозволяє створювати рекламні полотна практично необмежених розмірів.

Ми виготовили банер для заправки «OСTA», який відразу кидається в очі завдяки своїм розмірам – 6х12 метрів. Банер був закріплений на попередньо встановлену конструкцію. Вона являє собою металокаркас з труби товщиною 80х80 мм, а також поле, викладене оцинкованими листами. Підстава конструкції – це бетонна подушка, крім того каркас вкопаний в землю на 80 см. Полотно складається з банерів, з’єднаних між собою шляхом гарячої спайки.

Для виготовлення банерів ми використовуємо якісні чорнило (Mimaki – Японія), які максимально стійкі до погодних умов. Ви можете замовити широкоформатний друк банерів прямо зараз – ми впораємося з будь-яким завданням і метою в найкоротші терміни.

Something went wrong when trying to display this form.