Банерна сітка для фасаду ресторану
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Банерна сітка для фасаду ресторану

Окрім світлових конструкцій ресторани дуже часто оформляють банерними натяжками. Це дозволяє проінформувати людей про новини ресторану або спеціальні сезонні чи святкові пропозиції.

knopaБанерна сітка для фасаду ресторану кавказької кухні «Тіфліс» була закріплена біля входу. До відкриття закладу ми виконали виконали оформлення вхідної групи і банерний друк. Спочатку на банері була інформація про відкриття ресторану, з часом ми замінили її на красиві макети із зображенням страв, пропонованих в «Тифлісі».

Аналогічним чином оформляються фасади або вікна будівлі. Сітка практична у застосуванні, так як пропускає світло до приміщення і легко замінюється на нову. Сітка легше вінілу і дає менший натяг на кріплення, через це саме її використовують, якщо необхідно виготовити полотно загальною площею більше 30 кв. метрів.