Банерні конструкції, натяжки з баннерного полотна
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Банерні конструкції, натяжки з баннерного полотна

 

Ми друкуємо зображення цифрового якості на баннерном полотні й сітці. Банер дуже універсальний матеріал для зовнішнього застосування, який може кріпитися як на саморезних не посередньо до поверхні, так і на металеві рами з профілю, створюючи окремо стоять рекламні конструкції.

кнопа русКрім поліграфічних послуг ми виконуємо наступні роботи: зварювання металевого каркаса, натяжка банерів на хомути і саморізи, монтаж каркасних рам на фасад, установка на опору.

Серед наших клієнтів по друку на баннерном полотні безліч великих українських і міжнародних брендів, розважальні заклади, ресторани, кінотеатри, кілька торгових центрів, ряд бутиків, магазинів, торгових точок з продажу самих різних товарів, організатори різних заходів і громадські організації.

Якщо клієнтові потрібно банер розміру, що перевищує ширину друкованого плоттера, виконується проварка частин. Таким чином виходить незбиране велике полотно. Якщо квадратура полотна більше ніж 50 метрів, зображення друкується на сітці, за рахунок невеликої ваги вона відмінно розтягується і не деформує каркас.