Банери «Оренда»
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Банери "Оренда"

Ми надрукували і виконали монтаж двох банерів з написом «Оренда». Незважаючи на  дуже простий дизайн вони вийшли яскравими і помітними за рахунок червоного тла.

просчетОбидва банери були закріплені на попередньо зварену металоконструкцію, яка закріплюється за місцем по периметру вікон. Розмір кожного полотна – 4100х1600 мм.

Великий формат і точний посил такої зовнішньої реклами охоплює велику аудиторію, завдяки чому варто очікувати велику віддачу і інтерес людей до послуг.

Головними перевагами виготовлення і друку банерів є довговічність і яскрава чітка передача кольору, як і в представлених банерах.

Якщо Вам потрібно роздрукувати банер або розробити макет – звертайтеся до нас. Ми врахуємо будь-які вимоги, і Ви точно залишитеся задоволені!

Баннеры Аренда Баннеры Аренда