Виготовлення баннерів для салону краси «Мар’яж»
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Виготовлення баннерів для салону краси «Мар'яж»

Виготовлення банерів для салону краси «Мар’яж»: ми надрукували два банери і закріпили їх на металеві рами. Так як будівля будувалась повністю під салон, не треба було отримувати спеціальні дозвільні документів для здійснення монтажу.

кнопа укрСалон краси розташований у Києві на вул.Закревского 15. На бічній стороні біля головного входу був монтований банер більшого розміру 3,1х3,1м. Він натягнутий на попередньо підготовлений під розмір полотна металокаркас із порошковим фарбуванням. Закріплений банер за допомогою шнурівки, протягнутої у люверси.

Другий банер становить окрему конструкцію із боку бічного входу у будівлю. Він закріплений таким же способом, як і настінний, але перебуває на розташованій окремо металевій рамі, розмір полотна 2,5х2м.

Банерні натяжки відрізняються практичністю, так як сам банер із зображенням можна поміняти, коли інформація на ньому застаріє, або з метою змінити зовнішній вигляд будівлі.

Салон знаходиться поблизу від дороги, тому банер, прикріплений на фасад, прекрасно видно із проїжджої частини і з головної вулиці.