изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Меню


Рекламний банер

Рекламні банери часто використовуються для оформлення великих зовнішніх площ, у тому числі фасадів будівель.

На відміну від вивісок на банерах розміщують рекламу інформаційного характеру, акції, знижки, унікальні товари, спеціальні пропозиції, а також вітальні сюжети напередодні свят.

Часто для натяжки банера виготовляється металевий каркас, а банери з новим зображенням замінюють старі залежно від потреби, рідше банер кріпиться безпосередньо до стіни.расчитать2-min

Це недорогий варіант «привести будівлю до ладу», наприклад, оформивши його зовнішні стіни банером у фірмовому стилі.

Банер для компанії «Арт Ток» закріплений на металевий каркаc розміром 2,16х3,6 метра. На ньому зображені товари, які реалізує компанія, повний їх перелік, а також контактна інформація. Вся конструкція підсвічується прожекторами високої потужності, так що реклама працює на замовника цілодобово.

Чекаємо на ваші дзвінки чи листи!

zakazat proschet vivesky