Рекламний банер
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Рекламний банер

Рекламные баннеры часто используются для оформления больших наружных площадей, в том числе фасадов зданий.

В отличие от вывесок, на баннерах размещают рекламу информационного характера, акции, скидки, уникальные товары, специальные предложения, а также поздравительные сюжеты в канун праздников.

Часто для натяжки баннера изготавливается металлический каркас, а баннеры с новым изображением заменяют старые в зависимости от потребности, реже баннер крепится непосредственно к стене.

Это недорогой вариант «привести здание в порядок», например, оформив его внешние стены баннером в фирменном стиле.

Баннер для компании «Арт Ток» закреплен на металлический каркаc размером 2,16х3,6 метра. На нем изображены товары, которые реализует компания, полный их перечень, а также контактная информация. Вся конструкция подсвечивается прожекторами высокой мощности, так что реклама работает на заказчика круглосуточно.

 

 

Рекламні банери часто використовуються для оформлення великих зовнішніх площ, у тому числі фасадів будівель.

На відміну від вивісок на банерах розміщують рекламу інформаційного характеру, акції, знижки, унікальні товари, спеціальні пропозиції, а також вітальні сюжети напередодні свят.

Часто для натяжки банера виготовляється металевий каркас, а банери з новим зображенням замінюють старі залежно від потреби, рідше банер кріпиться безпосередньо до стіни.

Це недорогий варіант «привести будівлю до ладу», наприклад, оформивши його зовнішні стіни банером у фірмовому стилі.

Банер для компанії «Арт Ток» закріплений на металевий каркаc розміром 2,16х3,6 метра. На ньому зображені товари, які реалізує компанія, повний їх перелік, а також контактна інформація. Вся конструкція підсвічується прожекторами високої потужності, так що реклама працює на замовника цілодобово.