Стеллы | Изготовление рекламных стелл в Киеве
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы
RUS


Виготовлення стелСтелла – це велика розташована окремо рекламна конструкція. Вона може виступати як рекламний об’єкт, і як покажчик напрямку руху до представництва рекламодавця, а також може стати незамінним атрибутом оформлення території, що належить компанії.

ПрорахуватиВиготовлення стел обійдеться замовнику дуже дорого за рахунок великої кількості матеріалів і освітлювальний елементів, але віддача цілком і повністю виправдає себе.

Перевага стели полягає насамперед у її розмірах. Її можна створити в різному дизайні, кольорі та фактурі. Ще однією відмінною особливістю цієї конструкції єобов’язкова наявність підсвічування, по всій площі або на основній частині.

Якщо стела не просто прямокутна, а, наприклад, складається з підстави і головної частини зверху, можна виконати освітлення тільки цієї частини. Тоді в темряві буде створюватися враження, що світиться елемент подвіс в повітрі. Всім відомі стели, які розташовуються на бензозаправках і в радіусі розміщення великих супермаркетів. На заправках площині додатково оснащені циферблатами з діодним підсвічуванням.

Для установки такої великої конструкції на неприватизованій території необхідний пакет дозвільних документів від міськадміністрації. Ми допоможемо Вам отримати дозвіл і оформити всі необхідні документи.

Наші роботи:


Изготовление и монтаж вывесок – г. Киев
MegaDoski
Work.ua
— самий кльовий наш партнер
Изготовление и монтаж вывесок – г.Киев
@freeboard.com.ua
Рекламный Украинский портал. Тендери на рекламну продукцію