Стеллы | Изготовление рекламных стелл в Киеве
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы
RUS


Виготовлення стел

Стелла – це велика розташована окремо рекламна конструкція. Вона може виступати як рекламний об’єкт, і як покажчик напрямку руху до представництва рекламодавця, а також може стати незамінним атрибутом оформлення території, що належить компанії.

Виготовлення стел обійдеться замовнику дуже дорого за рахунок великої кількості матеріалів та освітлювальний елементів, але віддача цілком і повністю виправдає себе.

 

Перевага стели полягає, насамперед, у великих розмірах, що дозволяє створювати гарну видимість навіть на істотній відстані. Її можна створити у різному дизайні, кольорі і фактурі. Ще однією відмінною особливістю цієї конструкції є обов’язкова наявність підсвічування, по всій площі або на основній частині. Якщо стела не просто прямокутна, а, наприклад, складається з основи і головної частини зверху, можна виконати освітлення тільки цієї частини. Тоді у темряві буде створюватися враження, що освітлювальний елемент подвішено у повітрі.

 

 

Всім відомі стелли, які розташовуються на АЗС і у радіусі розміщення великих супермаркетів. На заправках площині додатково оснащені циферблатами з діодним підсвічуванням.

Для встановлення такої великої конструкції на неприватизованій території необхідний пакет дозвільних документів від міськадміністрації. Ми допоможемо Вам отримати дозвіл і оформити всі необхідні документи.


Изготовление и монтаж вывесок – г. Киев
MegaDoski
Work.ua
— самий кльовий наш партнер
Изготовление и монтаж вывесок – г.Киев
@freeboard.com.ua
Рекламный Украинский портал. Тендери на рекламну продукцію