изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Виготовлення стел

Стелла - це велика розташована окремо рекламна конструкція. Вона може виступати як рекламний об'єкт, і як покажчик напрямку руху до представництва рекламодавця, а також може стати незамінним атрибутом оформлення території, що належить компанії.
Виготовлення стел обійдеться замовнику дуже дорого за рахунок великої кількості матеріалів та освітлювальний елементів, але віддача цілком і повністю виправдає себе.
Перевага стели полягає, насамперед, у великих розмірах, що дозволяє створювати гарну видимість навіть на істотній відстані. Її можна створити у різному дизайні, кольорі і фактурі. Ще однією відмінною особливістю цієї конструкції є обов'язкова наявність підсвічування, по всій площі або на основній частині. Якщо стела не просто прямокутна, а, наприклад, складається з основи і головної частини зверху, можна виконати освітлення тільки цієї частини. Тоді у темряві буде створюватися враження, що освітлювальний елемент подвішено у повітрі.
расчитать2-min
  Всім відомі стелли, які розташовуються на АЗС і у радіусі розміщення великих супермаркетів. На заправках площині додатково оснащені циферблатами з діодним підсвічуванням.
Для встановлення такої великої конструкції на неприватизованій території необхідний пакет дозвільних документів від міськадміністрації. Ми допоможемо Вам отримати дозвіл і оформити всі необхідні документи.
Потрібно виготовити стелу? Вам до нас !   zakazat proschet vivesky  

Виготовлення стел для АЗС “OCTA”

Виготовлення стел для АЗС “OCTA”

Стела є головною складовою будь-якій автозаправній станції. Тому так важливий її зовнішній вигляд, якість, виготовлення, сприйняття інформації та зручність ... Читати далі →

Рекламна стела магазину «Ярема»

Рекламна стела магазину «Ярема»

Рекламна стела була підготовлена спеціально до відкриття магазину штор «Ярема». В основі цієї складної світлової конструкції металевий каркас, зварений з ... Читати далі →

Стела для банку “Хрещатик”

Стела для банку “Хрещатик”

Стели можуть бути різних розмірів, форм та конфігурацій. Усе залежить від призначення конструкції. Як правило, стели виготовляють великих розмірів і вони мають ... Читати далі →