изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Виготовлення стел для АЗС "OCTA"

 

Стела є головною складовою будь-якій автозаправній станції.

Тому так важливий її зовнішній вигляд, якість, виготовлення, сприйняття інформації та зручність обслуговування. Так уже склалося, що загальний ансамбль АЗС і стела – це 2 невід’ємних об’єкта, які не можуть існувати окремо один від одного. Хоча окремо стели застосовуються не тільки на заправках, але це інший розділ нашого сайту.

Основні вимоги, якими ми керуємося при виготовленні стел:

  • Стела повинна бути помітна;
  • На ній всі елементи повинні бути читані і легко розпізнавані на швидкості проїжджаючого автомобіля;
  • Біля стели повинна бути одна стилістика з АЗС;
  • Ремонтопридатність. Простота обслуговування і заміни складових елементів стели;
  • Застосування надійних і довговічних комплектуючих (за умови, що замовник не вимагає найдешевший варіант).

Для мережі автозаправних станцій “OCTA” були виготовлені дві стели. Стелли виготовлені з жовтого і чорного композиту, місцями композит оформлений светорозсіючою плівкою ORACAL серії 8500. Для внутрішнього підсвічування конструкцій ми застосували світлодіодні кластери. Також в конструкції вбудовані світлодіодні інформаційні табло, що робить їх дизайн яскравим і ультрасучасним.

Ми займаємося виготовленням стел багато років і хочемо відзначити, що прогрес в дизайні, як матеріалів, технологіях виробництва – “на обличчя”. Наша компанія пропонує Вам розробку, виготовлення і монтаж автозаправних стел в Києві і області.

Для замовлення стели, або для консультації спеціаліста, звертайтесь до нас:

zakazat proschet vivesky