изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Меню


Стела для банку "Хрещатик"

Стели можуть бути різних розмірів, форм та конфігурацій. Усе залежить від призначення конструкції. Як правило, стели виготовляють великих розмірів і вони мають складну світлову комутацію.

Ми зробили виняток і виготовили маленьку несвітлових стелу – 120 см у висоту для банку “Хрещатик”. Конструкцію встановлено у Києві у безпосередньо біля виставкового центру (м.Лівобережна). Як і ведеться, сделла посаджена на бетонну подушки, вкопану у землю.

Складається вона з металокаркаса, повністю обшитого композитним полотном і, відповідно, не має внутрішнього підсвічування. Оскільки стелла будь-яких розмірів є дорогою рекламою, ми вибрали практичний підхід, оклеївши  її плівкою із зображенням. Таким чином при бажанні замовника зображення можна легко змінити без зайвих витрат на матеріали.

Такий розмір було вибраний не випадково: для встановлення стели не потрібні були дозвільні документи від міської адміністрації, а лише узгодження із власниками території. Вона виконує функцію покажчика і з цієї точки зору є дуже ефективним рекламним носієм.

Наші контакти:

zakazat proschet vivesky