Стела для банку Хрещатик
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Стела для банку "Хрещатик"

Стели можуть бути різних розмірів, форм та конфігурацій. Усе залежить від призначення конструкції. Як правило, стели виготовляють великих розмірів і вони мають складну світлову комутацію.

Ми зробили виняток і виготовили маленьку несвітлових стелу – 120 см у висоту для банку “Хрещатик”. Конструкцію встановлено у Києві у безпосередньо біля виставкового центру (м.Лівобережна). Як і ведеться, сделла посаджена на бетонну подушки, вкопану у землю.

Складається вона з металокаркаса, повністю обшитого композитним полотном і, відповідно, не має внутрішнього підсвічування. Оскільки стелла будь-яких розмірів є дорогою рекламою, ми вибрали практичний підхід, оклеївши  її плівкою із зображенням. Таким чином при бажанні замовника зображення можна легко змінити без зайвих витрат на матеріали.

Такий розмір було вибраний не випадково: для встановлення стели не потрібні були дозвільні документи від міської адміністрації, а лише узгодження із власниками території. Вона виконує функцію покажчика і з цієї точки зору є дуже ефективним рекламним носієм.

Наші контакти:

zakazat proschet vivesky