Світлодіодна реклама
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Табличка із світлодіодною стрічкою

Данная  светодиодная реклама была выполнена путем крепления диодов, выложенных по форме букв на ПВХ панель с порезкой из виниловой пленки.

Диодные ленты в вывесках чаще всего используются внутри коробов или букв и закрываются крышками из акрила. Но это правило действует не всегда.

Диод сам по себе является мощным осветительным элементом, и может быть использован без дополнительной защиты, так как лента изготовлена из специального материала, резистентного к влаге и лучам солнца. Это позволяет снижать затраты на изготовление рекламы, так как не требуется пластик для сборки коробов.

Поскольку светодиод имеет огромную степень яркости, в современном производстве наружной рекламы его чаще всего применяют для вывесок, которые светятся круглосуточно, к тому же это позволяет заказчикам экономить средства на оплату электроэнергии.

Ця світлодіодна реклама була виконана шляхом кріплення діодів, викладених за формою літер на ПВХ панель з порізкою із вінілової плівки.

Діодні стрічки у вивісках найчастіше використовуються усередині коробів або літер і закриваються кришками із акрилу. Але це правило діє не завжди.

Діод сам по собі є потужним освітлювальним елементом, і може бути використаний без додаткового захисту, так як стрічка виготовлена зі спеціального матеріалу, резистентного до вологи і променям сонця. Це дозволяє знижувати витрати на виготовлення реклами, тому що не потрібно пластик для складання коробів.

Оскільки світлодіод має величезну ступінь яскравості, у сучасному виробництві зовнішньої реклами його найчастіше застосовують для вивісок, які світяться цілодобово , до того ж це дозволяє замовникам економити кошти на оплату електроенергії.