Ковані емблеми та вивіски
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Ковані вивіски

кованая вывеска

Компанія "Епатаж Груп" виготовляє не тільки ультрасучасну зовнішню рекламу, але виконує і класичні зразки рекламного оформлення - це ковані вивіски і вивіски на кованих кронштейнах.

Такі варіанти фасадної реклами безсумнівно вражають своєю витонченістю і, як в старі часи, відображають унікальність компанії. Таку вивіску важко буде не помітити, адже ручна робота і блиск кованого металу відразу притягнуть погляд будь-якої людини, в першу чергу тому, що кожна така вивіска унікальна. Ще один з плюсів кованих вивісок в тому, довговічність таких вивісок не має обмежень.

Варіантів виробництва кованих рекламних і брендових виробів безліч:

Доповнивши вивіску кованими елементами, можна створити єдиний стиль вхідної групи будь-якого закладу або магазину, салону. В нашій команді працюють справжні майстри художнього кування, спільно з дизайнерами вони створюють найскладніші і унікальні зразки зовнішньої реклами з металу.

Ми гарантуємо якість наших кованих виробів і здійснюємо їх гарантійне та технічне обслуговування. На вивісці можна написати назву своєї фірми, рекламний слоган, спектр послуг і багато іншого, що безсумнівно приверне увагу потенційного клієнта.

Торцева кована вивіска для ресторану “Praga”

Торцева кована вивіска для ресторану “Praga”

Для ресторану "Praga" в Кропивницьком була виготовлена і встановлена стильна вивіска з кованими елементами, яка відповідає архітектурному задуму будівлі. Фактично ... Читати далі →