Ковані емблеми та вивіски
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы


Ковані вивіски

кованая вывеска

Компанія "Епатаж Груп" виготовляє не тільки ультрасучасну зовнішню рекламу, але виконує і класичні зразки рекламного оформлення - це ковані вивіски і вивіски на кованих кронштейнах.

Такі варіанти фасадної реклами безсумнівно вражають своєю витонченістю і, як в старі часи, відображають унікальність компанії. Таку вивіску важко буде не помітити, адже ручна робота і блиск кованого металу відразу притягнуть погляд будь-якої людини, в першу чергу тому, що кожна така вивіска унікальна. Ще один з плюсів кованих вивісок в тому, довговічність таких вивісок не має обмежень.

Варіантів виробництва кованих рекламних і брендових виробів безліч:

Доповнивши вивіску кованими елементами, можна створити єдиний стиль вхідної групи будь-якого закладу або магазину, салону. В нашій команді працюють справжні майстри художнього кування, спільно з дизайнерами вони створюють найскладніші і унікальні зразки зовнішньої реклами з металу.

Ми гарантуємо якість наших кованих виробів і здійснюємо їх гарантійне та технічне обслуговування. На вивісці можна написати назву своєї фірми, рекламний слоган, спектр послуг і багато іншого, що безсумнівно приверне увагу потенційного клієнта.

Торцева кована вивіска для ресторану “Praga”

Торцева кована вивіска для ресторану “Praga”

Для ресторану "Praga" в Кропивницьком була виготовлена і встановлена стильна вивіска з кованими елементами, яка відповідає архітектурному задуму будівлі. Фактично ... Читати далі →

 Work.ua — самий кльовий наш партнер