Кронштейн
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Кронштейни

Кронштейни - це рекламні конструкціі із боковим кріпленням до основи стіни або фасаду, рідше до стелі. Їх рекламне поле конструкції орієнтоване перпендикулярно потоку транспорту і пішоходів, таким чином її видно практично під будь-яким кутом від дороги і пішоходної зони.

Варіацій на тему «панель-кронштейн» безліч. Це можуть бути світлові короби, дерев'яні таблички або металеві конструкції.

У вигляді лайтбоксу кронштейни можуть бути виготовлені із комбінації металлокаркасних основ і різних синтетичних матеріалів: акрил, вініл, просвітний полістирол, стільниковий полікарбонат і банерна тканина. Технологія виготовлення кронштейнів та ж, що і у лайтбоксів, єдина особливість їх полягає у бічному кріпленні на торчакові металеві профілі. Підсвічування за аналогією до лайтбоксу може бути представлено ​​лампами денного світла, неоном або діодами.

Як показує наш багаторічний досвід, використання кронштейнів дуже ефективно, особливо у великих містах. Часто вони використовуються як покажчики. Найбільш ефективним є застосування панель - кронштейнів світловий конфігурації. Для реклами аптек в якості кронштейнів ставлять світлодіодний хрест. Вони забезпечені спеціальною системою управління, що дозволяє створити світлодинаміка для максимального залучення уваги людей.

 

Іноді кронштейни доповнюють основні фасадні рекламні вивіски або фасадне брендування і служать для створення краще оглядовості фасаду і тим самим залучення людей.

Ціни на виготовлення панель-кронштейнів залежать від складності конструкції і матеріалів виконання. Вартість лайтбоксу з каркасом на люмінісцентних лампах - від 2489 гривень за квадратний метр, на доданих стрічках - від 4042 гривень за квадратний метр.

У технічному плані кронштейн є складною конструктивної завданням для інженера- рекламщика. Оскільки кронштейн кріпиться до опори перпендикулярно лише однією стороною, необхідно розраховувати розмір і вага конструкції, а також систему її кріплень так, щоб вона ефективно протистояла навантаженні вітру і не прогиналася від тяжкості власної ваги.

Для надійності системи кріплення ми використовуємо анкерні болти діаметром 15 мм і довжиною 12-30 см. Як матеріал каркаса використовується алюміній або оцинкована сталь, для закріплення на фасад ми робимо електрозварювання.

Панель-кронштейн

Панель-кронштейн

Ця конструкція «панель-кронштейн» складається із акрилових вставок із боків, ПВХ частин по периметру. Усі частини закоченіплівкою Оракал.Усередині частини ... Читати далі →

Настінний кронштейн для бюро юридичних послуг

Настінний кронштейн для бюро юридичних послуг

Для бюро юридичних послуг «Зевс» виконано комплексне оформлення фасаду і офісів. Будівля, де розташавана компанія, знаходиться у Києві на вул.Костянтинівській, ... Читати далі →