изготовление наружной рекламы

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, объемные буквы, стеллы, таблички, указатели, широкоформатная печать, печать баннеров, печать на самоклеящейся пленке, печать на пленке Oracal, штендеры, оформление торговых помещений, брендирование автомобилей, оклейка витрин пленкой, POS-материалы, хэштеги.
наружная реклама Киев
Рус


Дахові конструкції

Дахові конструкції - це великогабаритні конструкції, розташовувані на дахах будівель. Вони мають статус одних з найбільш ефективних видів зовнішньої реклами, завдяки тому, що значно підвищують впізнаваність бренду, формують позитивний образ компанії, і врешті решт призводять до збільшення продажів.

Дахові установки мають незаперечний ряд переваг над іншими зовнішніми рекламними носіями:
  1. Великий кут огляду - їх видно за кілька кілометрів, це дає можливість охопити максимальну кількість учасників дорожнього руху, і людей, що знаходяться у великому радіусі від об'єкта реклами.
  2. Вигідний розмір - вони помітно виділяються на тлі архітектури міста не тільки завдяки вигідній позиції «топ», але і за рахунок контрасту темних або пастельних тонів будівель і яскравих рекламних сюжетів.
  3. Презентабельність - завдяки масштабності дахові установки дозволяють формувати у потенційних споживачів відчуття впливовості бренду, що відповідно підвищує рівень лояльності до нього.
  4. Унікальність - за рахунок того, що такого типу установок по місту зустрічається дуже мало, бренд, який рекламується, отримує високу оцінку потенційних споживачів. Дахові установки вже давно асоціюються з надійністю, масштабністю і впливовістю компанії-рекламодавця. До того ж кожна дахова установка є унікальною, часто вона є абсолютним рекламним шедевром і предметом захоплення людей.
Дахові установки за конструкцією можуть бути близькі до лайтбоксів та світлових об'ємних літер, також вони можуть складатися з банерної конструкції та величезною банерної натяжки. Часом дахові установки являють собою величезну неонову конструкцію або цілий комплекс світлових елементів. Але, безумовно, вони завжди відрізняються складною інженерною конструкцією, великою коштовністю виробництва і грандіозними масштабами.
image(1)

Виготовлення і монтаж світових букв для ЖК «Греків Ліс»

Виготовлення і монтаж світових букв для ЖК «Греків Ліс»

Ми виготовляємо не лише лайтбойкси для фасадута інтер'єрів, але і складні інженернідахові конструкції, так недавно ми встановили об'ємні букви на даху житлового ... Читати далі →

Дахова конструкція з об’ємними літерами “Евродім”

Дахова конструкція з об’ємними літерами “Евродім”

До вашої уваги наш недавній складний проект- дахова установка з об'ємними літерами для будівельної компанії «Євродім». Оскільки літери встановлені на даху ... Читати далі →

Козирок з вбудованою інформаційної рядком, що біжить

Козирок з вбудованою інформаційної рядком, що біжить

Наша компанія продовжує тісну співпрацю з Київським кооперативним інститутом бізнесу і права. На цей раз наша команда займалася обшивкою козирка з вбудованою ... Читати далі →

Виготовленння кришних установок для заводу “Фармекс”

Виготовленння кришних установок для заводу “Фармекс”

Головними елементами оформлення заводу компанії "Фармекс" стало виробництво кришних установок. Усього було виготовлено шість однакових світлових коробів ... Читати далі →