изготовление наружной рекламы

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, объемные буквы, стеллы, таблички, указатели, широкоформатная печать, печать баннеров, печать на самоклеящейся пленке, печать на пленке Oracal, штендеры, оформление торговых помещений, брендирование автомобилей, оклейка витрин пленкой, POS-материалы, хэштеги.
наружная реклама Киев
Рус


Виготовлення і монтаж світових букв для ЖК «Греків Ліс»

Ми виготовляємо не лише лайтбойкси для фасаду та інтер’єрів, але і складні інженерні дахові конструкції, так недавно ми встановили об’ємні букви на даху житлового кварталу «Греків Ліс», місто Умань.

Зважаючи на велику габаритність дахова реклама встановлюється на попередньо виготовлений зварний каркас, в даному випадку виготовлення каркасу  з подальшим  монтажем зайняла у нашої команди  5 робочих днів. расчитать2-min

Ми підготували 2 комплекти букв однакової величини і два метало-каркаса, літери – це класичне поєднання акрилу та плівки Oracal 8500, і ПВХ 5мм. товщини.

Освітлення було виконано з енергоефективних світлодіодних модулів потужністю 1,5 Вт., Блок живлення підібраний для зовнішнього застосування, був встановлений автоматичний контролер день/ніч що сприяє ергономічному використання електроенергії.

Також для ЖК «Греків Ліс» ми виготовили призматрон.

Виготовлення дахових конструкцій вимагає великого досвіду і підготовки виробничої групи, крім того не маловажно грамотний дизайн, ми маємо десятирічний досвід самої різної дахової реклами, тому пропонуємо наші професійні послуги.