изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Меню


Виготовлення і монтаж світових букв для ЖК «Греків Ліс»

Ми виготовляємо не лише лайтбойкси для фасаду та інтер’єрів, але і складні інженерні дахові конструкції, так недавно ми встановили об’ємні букви на даху житлового кварталу «Греків Ліс», місто Умань.

Зважаючи на велику габаритність дахова реклама встановлюється на попередньо виготовлений зварний каркас, в даному випадку виготовлення каркасу  з подальшим  монтажем зайняла у нашої команди  5 робочих днів. расчитать2-min

Ми підготували 2 комплекти букв однакової величини і два метало-каркаса, літери – це класичне поєднання акрилу та плівки Oracal 8500, і ПВХ 5мм. товщини.

Освітлення було виконано з енергоефективних світлодіодних модулів потужністю 1,5 Вт., Блок живлення підібраний для зовнішнього застосування, був встановлений автоматичний контролер день/ніч що сприяє ергономічному використання електроенергії.

Також для ЖК «Греків Ліс» ми виготовили призматрон.

Виготовлення дахових конструкцій вимагає великого досвіду і підготовки виробничої групи, крім того не маловажно грамотний дизайн, ми маємо десятирічний досвід самої різної дахової реклами, тому пропонуємо наші професійні послуги.