Козирок з вбудованою інформаційної рядком, що біжить
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Козирок з вбудованою інформаційної рядком, що біжить

обшивка козырькаНаша компания продолжает тесное сотрудничество с Киевским кооперативным институтом бизнеса и права.

Напомним, что мы выполнили изготовление и монтаж объемных букв на фасад здания учебного заведения.

На этот раз наша команда занималась обшивкой козырька с встроенной информационной бегущей строкой. Для обшивки козырька использовался серебристый композит. В центре передней части козырька встроена бегущая строка из светодиодных модулей красного цвета.

В мире информационных технологий все большую популярность завоевывают информационные бегущие строки (светодиодные, LED). Яркие и заметные они легко доносят текстовую информацию до людей.

Рекламно-производственная компания «Эпатаж Груп» постоянно следит за инновационными технологиями в сфере производства рекламы, и усовершенствует изготовление наружной рекламы.

Обращайтесь к нами и вы точно останетесь довольны работой!

 

обшивка козырькаНаша компанія продовжує тісну співпрацю з Київським кооперативним інститутом бізнесу і права.
На цей раз наша команда займалася обшивкою козирка з вбудованою інформаційної рядком, що біжить. Для обшивки козирка використовувався сріблястий композит. У центрі передньої частини козирка вбудований рядок, що біжить з світлодіодних модулів червоного кольору.

У світі інформаційних технологій все більшу популярність завойовують інформаційні рядки, що біжать (світлодіодні, LED). Яскраві і помітні вони легко доносять текстову інформацію до людей.

Рекламно-виробнича компанія «Епатаж Груп» постійно стежить за інноваційними технологіями в сфері виробництва реклами, і вдосконалює виготовлення зовнішньої реклами.

Звертайтесь до нас  і ви точно будете задоволені нашою роботою!