изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус

Дахова конструкція з об'ємними літерами "Евродім"

До вашої уваги наш недавній складний проект- дахова установка з об’ємними літерами для будівельної компанії «Євродім».
Оскільки літери встановлені на даху 9-поверхового будинку і повинні бути добре видно з великої відстані, спільно із замовником було прийнято рішення виготовити їх 1,9 метра у висоту, а логотип компанії – розміром 3 метри.
Для основи літер були зварені металлокаркаси за проектом нашого інженера. В подальшому готові каркаси обшивалися композитними заготовками. Тільки для виготовлення літер і логотипу було використано 250 погонних метрів труби!расчитать2-min
Напис і логотип були встановлені на вже наявний на будівлі каркас. Це значно ускладнило процес монтажу, адже висота каркаса становить 3,5 метра, і тому зварювальні роботи доводилося виконувати фактично в підвішеному стані. Але, незважаючи на великий обсяг роботи, в цілому виготовлення і монтаж літер зайняли близько трьох тижнів.
На даний момент ми ведемо роботи по установці освітлення на конструкцію, щоб її було добре видно навіть в темний час доби.
Розглянути об’ємні літери можна на наших фотографіях, яких зроблені з дрона, або побачити цю дахову установку наживо в Києві з Великої кільцевої дороги.
Сама будівля розташована за адресою: село Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський район, Київська область, вул. Соборна, 2В, БЦ «Golden River».
Наші фахівці проконсультують вас з усіх питань і виконають весь спектр послуг, від створення дизайну і опрацювання конструктиву до монтажних робіт.