Дахова конструкція з об’ємними літерами “Евродім”
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Дахова конструкція з об'ємними літерами "Евродім"

До вашої уваги наш недавній складний проект- дахова установка з об’ємними літерами для будівельної компанії «Євродім».

Оскільки літери встановлені на даху 9-поверхового будинку і повинні бути добре видно з великої відстані, спільно із замовником було прийнято рішення виготовити їх 1,9 метра у висоту, а логотип компанії – розміром 3 метри.

Для основи літер були зварені металлокаркаси за проектом нашого інженера. В подальшому готові каркаси обшивалися композитними заготовками. Тільки для виготовлення літер і логотипу було використано 250 погонних метрів труби!

Напис і логотип були встановлені на вже наявний на будівлі каркас. Це значно ускладнило процес монтажу, адже висота каркаса становить 3,5 метра, і тому зварювальні роботи доводилося виконувати фактично в підвішеному стані. Але, незважаючи на великий обсяг роботи, в цілому виготовлення і монтаж літер зайняли близько трьох тижнів.

На даний момент ми ведемо роботи по установці освітлення на конструкцію, щоб її було добре видно навіть в темний час доби.

Розглянути об’ємні літери можна на наших фотографіях, яких зроблені з дрона, або побачити цю дахову установку наживо в Києві з Великої кільцевої дороги.

Сама будівля розташована за адресою: село Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський район, Київська область, вул. Соборна, 2В, БЦ «Golden River».

Наші фахівці проконсультують вас з усіх питань і виконають весь спектр послуг, від створення дизайну і опрацювання конструктиву до монтажних робіт.