изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Меню


Лайтбокс з адресою домц

41EC9716-77A0-4BB1-8656-6CF9878EB16D-min
На сьогоднішній день лайтбокс – це дуже розповсюджений вид зовнішньої і внутрішньої реклами, що являє з себе світлову конструкцію з розміщеною на ньому інформацією. Такі вивіски вдало впишуться в будь-який ландшафт, інтер’єри підприємств, установ і завжди привертають до себе увагу людей.

Прекрасно, якщо ваш лайтбокс буде вписуватися в концепцію дорогого фасаду будівлі, адже тоді він буде виглядати подвійно респектабельно: 2 лайтбоксу, які зроблені таким чином: борту виготовлені з ПВХ, а лицьова частина з акрилу. На акрил ми накатали автомобільну плівку коричневого кольору, яка не дає просвітку, завдяки чому літери, які вирізані на плівці плоттером, світять яскраво на темному тлі і їх чітко видно в будь-який час доби. Розмір кожного лайтбоксу 1400х500 мм, а висота кріплення на фасад – 5 метрів.

Наша плівка дуже стійка до погодних умов, завдяки чому вивіска надовго зберігає свою яскравість і привабливість.