Фасадні вивіски для салону плитки та сантехніки
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы


Фасадні вивіски для салону плитки та сантехніки

Фасадні вивіски для салону плитки та сантехніки в парі дозволяють  більш широко охопити аудиторію, таким чином салон видно з різних ракурсів і навіть з торця будівлі.

Дві вивіски різні за будовою і виконують різні функції. Головний світловий короб розташований над входом в салон, його габарити 5000х1000 мм. З композитного аркуша сконструйований короб, профрезерований написом «Плитка. Сантехніка. Кухні ».

Усередині за буквами вставлена підкладка з молочного акрилу. В короб вмонтовані лампи денного світла. При включенні світло рівномірно розсіюється по всій площі конструкції, проходячи через фігурні отвори, букви світяться, створюється враження, що це не короб, а окремі об’ємні букви.

Друга конструкція, також світловий короб розміром 1200х600 мм, закріплена з виносом від будівлі на панель-кронштейнах. Цей лайтбокс акриловий, з обклеюванням плівки з повнокольоровим зображенням.

Короб двосторонній на лампах і, на відміну від вивіски над входом, його видно з бічної частини будівлі.

Обидві вивіски виконані по брендбуку компанії в коричневому і білому кольорах. Подивитися на них в Києві можна за адресою: вул.Горького 116.

Ви можете замовити лайтбокс у нашій компанії, звертайтесь:

zakazat proschet vivesky

 Work.ua — самий кльовий наш партнер