Фасадні вивіски для салону плитки та сантехніки
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Фасадні вивіски для салону плитки та сантехніки

Фасадні вивіски для салону плитки та сантехніки в парі дозволяють  більш широко охопити аудиторію, таким чином салон видно з різних ракурсів і навіть з торця будівлі.

Дві вивіски різні за будовою і виконують різні функції. Головний світловий короб розташований над входом в салон, його габарити 5000х1000 мм. З композитного аркуша сконструйований короб, профрезерований написом «Плитка. Сантехніка. Кухні ».

Усередині за буквами вставлена підкладка з молочного акрилу. В короб вмонтовані лампи денного світла. При включенні світло рівномірно розсіюється по всій площі конструкції, проходячи через фігурні отвори, букви світяться, створюється враження, що це не короб, а окремі об’ємні букви.

Друга конструкція, також світловий короб розміром 1200х600 мм, закріплена з виносом від будівлі на панель-кронштейнах. Цей лайтбокс акриловий, з обклеюванням плівки з повнокольоровим зображенням.

Короб двосторонній на лампах і, на відміну від вивіски над входом, його видно з бічної частини будівлі.

Обидві вивіски виконані по брендбуку компанії в коричневому і білому кольорах. Подивитися на них в Києві можна за адресою: вул.Горького 116.

Ви можете замовити лайтбокс у нашій компанії, звертайтесь:

zakazat proschet vivesky