изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус

Інтер'єрні лайтбокси для магазину «Палітра»

Одним із прикладів інтер’єрного оформлення є підготовлені для мережі магазинів «Палітра» ряд лайтбоксів різних розмірів.

Оскільки дані лайтбокси використовуються в приміщенні, для виготовлення бічних панелей може використовуватися ПВХ, а на лицьових панелях – акрил. Це перевірене часом практичне і економічне рішення.расчитать2-min

Зображення логотипу в комбінації з фірмовими елементами, назва, короткий опис магазину і фонові зображення наносять на плівку, після чого плівка накочується на акрил. Для підсвічування використовуються звичайні лампи денного світла.

Два лайтбоксу монтували всередині магазину, ще один – на вхідній групі для залучення уваги відвідувачів торгового центру.

«Палітра» є нашим постійним клієнтом, тут ви можете поглянути на інші виконані для цієї мережі магазинів замовлення.

Чекаєм на ваш дзвінок!

zakazat proschet vivesky